Otantik perde ve dekorasyon modelleri

Sıradışı,otantik perdeler,dekorasyon tasarım ve modelleri.

Evlerimiz en değerli yaşam alanlarımızdırlar.Herşeyden ödün verilir ancak evlerimizden asla diye düşünülür.Evlerimizin dekorasyon olarak albenisinin yüksek olması,evden alacağımız keyifle doğru orantılıdır.İyi dekore edilmiş,incelikleri önplanda tutulmuş bir ev,inanın çok farklı etkiler yaratır.

Genel anlamda dekorasyon incelik ve uzmanlık gerektiren bir konudur.Ancak burada sanatsal ruh ve içeriği gözden kaçırmamak gereklidir.Hangi tür tasarım ve dizayn olursa olsun içerisinde sanatsal duygu yoğunluğu yoksa,orada eksik birşeyler vardır.Evet güzel süslenmiş,birşeyler yapılmış olabilir,ancak o havayı ve estetiği vermiyorsa,sizi alıp biryerlere götürmüyorsa olmamıştır.Ev dekorunu sadece bir ögeye oturtmak yetersiz kalır.Perdeleriniz,halınıza uymak zorundadır.Mobilyanız perdelere uymak zorundadır.

Otantik perde ve dekorasyon örnekleri

Otantik perde ve dekorasyon örnekleri

Siz klasik bir mobilya takımına kalkıp modern bir perde eklerseniz ,komik ve eksik birşey çıkar ortaya.Aynı keza renk uyumu,ışık durumu,evin cephesi ve konumu.Bunların hepsi bir bütünün tamamlayıcısı konumundadırlar.Bu detaylar basit gibi görünen,ancak sonucu doğrudan etkileyen önemli detaylardırlar.

Dekorşahane.com olarak,birçok perde ve tasarım örneklerini inceledik ve size en uygun tasarım ve örnekleri seçtik.Yazımızın içeriğindeki hassasiyeti de göz önünde bulundurarak ,nadide örnekler seçmeye dikkat ettik.Umarız sizde beğenir ve keyif alırsınız.

 

Bir önceki yazımız olan Dekorşahane en güzel ve şık perde tasarımları başlıklı makalemizde 2014 perde modelleri, dekorşahane perde modelleri ve en güzel perde modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Otantik perde ve dekorasyon modelleri otantik perde modelleri,otantik ev dekorasyonları,otantik ev döşeme,otantık tasarımlar,otantik perde almak istiyorum,perde otantik,otantik ev dekorasyon malzemeleri,otantik rustik perde otantik,otantik tül perde,otantik perde ev dekorasyonu, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

BENZER KONULAR

Otantik perde ve dekorasyon modelleri makalesi Ana Sayfa, Perde kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Evim şahane en güzel perde modelleri
Dekorşahane en güzel ve şık perde tasarımları

En güzel perde tasarım ve modelleri. Perdeler bildiğiniz gibi bir çok farklı kumaştanveya değişik malzemelerden  yapılan dekoratif malzemelerdir.Yapıldıkları kumaş ve...

Kapat