Evim şahane şark köşesi tasarımları

En güzel şark odası örnek tasarım ve dizaynları

Şark odalarının hayatımızda anlamlı yeri vardır.Köylü toplumu olmamızdanmı kaynaklıdır nedir,hala bir yanımız şark odasında daha bir özgür gibidir.Son sistem döşenen bir oda bile bazen bize şark odasından aldığımız hazzı vermez.

Değişik,otantik ve geleneksel dekor ve süslemelerle dizayn edilmiş güzel bir şark odası gibisi yoktur.Gelen konuklarımızda bile o etkiyi görürsünüz.Evinize gelen en konfor düşkünü konuğunuzu bile şark odasında misafir edin,inanın memnuniyetini gözlerinde ve davranışlarından anlarsınız.Şark köşesi deyip geçmeyin.

Evim şahane şark köşesi model ve tasarımları

Evim şahane şark köşesi model ve tasarımları

Şark köşesi sadece oturup kalkılan basit ve otantik bir yer hiç değildir.Aksine, özünde birçok geleneksel ve yöresel motifleri barındıran eşsiz kombinasyonlardır.Şark odasında veya köşesinde geçirilen güzel bir an,insanı taa uzaklara,yani benliğine ,özüne kadar götürür.Ve adeta tüm yaşamınızın günahlarını çıkartmış gibi olursunuz.

Ayrıca estetik açısından da evimize çok güzel bir dekor harmanlaması yapar.Evin adeta çehresini ve vitrinini değiştirir.Evinize daha bir sevgi ve saygı ile bakmanıza yardımcı olur.Şark odasının o sıcacık atmosferi sizide sarar ve alır götürür bir yerlere.Bu kadar mistizm kokan şark köşelerinden hazırladığımız örneklere hep beraber bakalım mı? www.evimsahanedekor.com

Bir önceki yazımız olan Evim şahane 2014 yatak odası tasarım ve örnekleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Evim şahane şark köşesi tasarımları sark kosesı modelleri,şark köşesi tasarımları,şark köşesi perdeleri,şark odası tasarımları,sark odası dızaynı,sark kosesi resimleri,şark köşesi dekorasyonu,şark odası perde modelleri,evde şark köşesi,şark köşesi perde modelleri, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

BENZER KONULAR

Evim şahane şark köşesi tasarımları makalesi Ana Sayfa, Evim Şahane kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2014 model padişah halı modelleri
Padişah halı modelleri

2014 modası Padişah halı modelleri kalbinizi çalacak Padişah halıları kaliteli işçilik ve canlı renkleri ile hemen ön planda yerini alıyor.Geleneksel...

Kapat