Dekorşahane 2014 duvar renkleri

Dekorşahane 2014 en güzel duvar renkleri modelleri,tasarımlarına bakmadan evinizi kimselere boyatmayın.

Dekorşahane.com ,siz değerli takipçilerimiz için 2014′ e ön hazırlık mahiyetinde çok güzel duvar renk ve modelleri seçti.Bildiğiniz gibi duvar boyamak, düşünüldüğü gibi kolay bir iş değildir.Her işte olduğu gibi, duvar boyamanın da bazı incelikleri var.Evimizin daha güzel görünmesi için ne gerekiyorsa yaparız.Boyama,ev dorasyonunda, görüntüyü çok etkileyen bir unsurdur.

Dekor şahane 2014 duvar renkleri

Dekor şahane 2014 duvar renkleri

Ev veya duvarlarımızı boyarken dikkat edilmesi gereken hususlar var.Örneğin fazla köşeli olmayan bir duvarı boyamak için rulo kullanmak daha pratik olur.Köşeli ise mutlaka bir fırçaya ihtiyaç duyulur.Boyanacak yerin rengine karar verebilmek için,öncelikle küçük bir alana boyanır,güneş ışığının ve evin ışığının duvardaki yansımasına bakarak ,daha doğru tercih yapılabilinir.Çünkü bazı boyalar gün ışından veya lambanın ışığından etkilenip farklı görünebilirler.Veya günün belirli saatlerindeki güneş ışık yansımaları duvarda farklı etki yapabilir.Su bazlı boyalar için sentetik fırçalar,pürüzlü ve dekoratif yüzeyler için uzun tüylü rulolar,düz yüzeyler için ise çok kısa tüylü rulolar kullanılır.

Şimdi siz değerli takipçilerimiz için hazırladığımız duvar renkleri kataloğunu inceliyelim.

 

 

Bir önceki yazımız olan Dyo Boya 2014 renk kartelası başlıklı makalemizde boya, dekorşahane dyo boya 2014 renk kartelası ve dyo hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorşahane 2014 duvar renkleri 2014 duvar renkleri,ev duvar renkleri,2014 moda duvar renkleri,salon duvar boyası renkleri,en güzel duvar rengi,boya renkleri 2013,ev boyama dekorasyonu,2014 duvar rengi,salon boya örnekleri,duvar rengi önerileri, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

BENZER KONULAR

Dekorşahane 2014 duvar renkleri makalesi Ana Sayfa, Duvarrenk kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
En güzel çocuk odası modelleri
Dekorşahane 2014 çocuk odası modelleri

Dekorşahane, moda çocuk odası modellerine mutlaka bakmalısınız. 2014 çocuk odası modelleri,enteresan tasarım ve modellerle mağazalardaki yerini aldı.Çocuk odası deyince,oturup düşünmek...

Kapat