Casati Boya 2014 renk kartelası ve örnekleri

Casati 2014 renklerine bakmadan karar vermeyin.

Casati 2003 yılında Türk ve İtalyan ortaklığı olarak kurulan ağırlıklı boya ve vernik üreten çok komplike bir boya firmasıdır.Bu alanda, İtalyan 70 yıllık bilgi birikimini,ülkemiz seçkin mühendislerinin yeteneğini aynı çatı altında biraraya getirmiştir.Tüketicisine en güzel ve kaliteli vernik ve boyaları sunmayı amaç edinmiş Casati Boya,özel boya ve astarları ile de ürün gamını üst seviyelere çıkartmıştır.

Casati Boya 2004 Şubat atı itibari ile üretimine başlamıştır.Dekoratif ağırlıklı boya üretmektedir.Üretiminin %20’si solvent,%80’i de su bazlı ve doğaya zarar vermeyen ürünlerden oluşmaktadır.Temel hedef olarak tüketici mutluluğunu ve memnuniyetini esas alan Casati Boya,2014 yılı için çok sıradışı ve seçkin boya renkleri ile girmeyi hedeflemektedir.

Dekorşahane.com olarak Casati Boya’nın bu sıaradışı ve seçkin boya modellerinden oluşan renk kartelasını ve örnek duvar boyamalarını sunmak istiyoruz.Değerli düşünce ve önerileriniz bizlere yol gösterici olacaktır.


BENZER KONULAR

Casati Boya 2014 renk kartelası ve örnekleri makalesi Ana Sayfa, Casati Boya kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2014 gül baskılı berjer ve koltuk modelleri (10)
2014 güllü berjer modelleri

2014 en çarpıcı gül baskılı berjer modelleri sizi cezbedecek. 2014 yılı için en moda gül baskılı berjer modelleri görücüye çıktı.Şimdiden...

Kapat